Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Veľkosť
Farba
Vlastnosti materiálu
Vybavenie
12 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
12 položiek
engelbert strauss pracovné oblečenie

Pracovné odevy


Pracovné oblečenie a odevy – od modrákov až po high-tech


Praktické, funkčné, pohodlné? Áno! Nudné a zameniteľné? Nie!!! Aj pracovný outfit by mal byť módny a moderný – a najlepšie individuálny. Časy, kedy sa pracovný odev používal výlučne na ochranu pred znečistením alebo na ukladanie nástrojov, sú už preč. Pracovná móda sa stala otázkou emócií. Rozhodujúcou mierou sme k tomu prispeli našimi kolekciami pracovného oblečenia.

engelbert strauss pracovné oblečenie – to je pracovný odev na najrozmanitejšie použitie a požiadavky pri práci. Kolekcie s kvalitnými materiálmi a funkciami. Od super pohyblivých z celkom strečovej tkaniny až po mimoriadne odolné z plátna. So zameraním na dômyselné vybavenie tašky alebo v zámerne redukovanom vzhľade: U nás nájdete ten pravý pracovný odev pre remeslo a priemysel. A samozrejme montérky ako klasika nesmú v tejto ponuke chýbať...

Ako nájdem správny pracovný odev?


Strih a veľkosť


Profesionálne pracovné oblečenie musí predovšetkým jediné: perfektne sadnúť! Pre pohodlné nosenie je rozhodujúci tvar a veľkosť. Náš veľký výber veľkostí má každému v tíme ponúknuť ten správny tvar – a dokonale ich podporovať pri každodennej práci!

Základom pre dokonalý tímový outfit sú tričká vo veľkosti od 2 XS do 7 XL, nohavice až do veľkosti 60, krátke, dlhé, aj pre plnoštíhlych.

Pokiaľ ide o tričká a polokošele, ponúkame veľa rôznych strihov výrobky aj pre rôznych nositeľov. Pretože to, čo vyhovuje jednému kolegovi, nemusí ani zďaleka vyhovovať druhému. Rozhodujúci je strih. Rôzne štýly košieľ značky engelbert strauss regular fit, long fit, slim fit a plus fit rozširujú možnosti kombinovania na dosiahnutie osobitného štýlu.

engelbert strauss strih a veľkosť

Rýchlou cestou k správnej veľkosti

Naša tabuľka veľkostí rýchlo a prehľadne ukazuje, akú potrebujete veľkosť oblečenia pracovných nohavíc a vrchného oblečenia značky engelbert strauss. V závislosti od jednotlivých telesných mier tabuľka ukazuje vhodnú konfekčnú veľkosť s príslušným prekladom do medzinárodných a palcových veľkostí. Tabuľka veľkostí je priradená každému jednotlivému výrobku online.

Funkcie pre profesionálnu prácu


Pracovné oblečenie pre každé použitie


Profesionálne pracovné oblečenie musí byť premyslené až do najmenších detailov. Funkčná konštrukcia vrecka u [pracovných nohavíc~Pracovné nohavice pre ženy a mužov značky engelbert strauss|https://www.engelbert-strauss.sk/pracovne-nohavice/] alebo bundy je dôležitá pre pracovné oblečenie v remesle. Každé remeslo kladie iné nároky – a špeciálne využitie vyžaduje špeciálne funkcie. Slučky na kladivo, vrecká na skladací meter, priehradky na mobilný telefón, bezpečnostné vrecká so zipsom, nákolenné vrecká: Celé vybavenie musí byť zmysluplne usporiadané a naplánované. U stolára je potrebné zabrániť prieniku triesok do vreciek, v montážnom alebo automobilovom priemysle je dôležité chrániť diely pred poškriabaním nezakrytými uzávermi. Osobitnú pozornosť vybaveniu vreckami venuje naša línia pracovného oblečenia e.s.motion. V spolupráci s rôznymi zákazníkmi z radu remeselníkov bola definovaná pozícia, veľkosť, vybavenie a usporiadanie vreciek.

engelbert strauss pracovné nohavice s nákolennými vreckami

Cielené filtrovanie

Tieto špeciálne požiadavky je možné definovať vopred pomocou vyhľadávacieho filtra pre oblečenie. Prepracovaný systém filtrovania funguje v internetovom obchode engelbert strauss ako interaktívny poradca. Vopred môžete špecifikovať vlastnosti ako veľkosť oblečenia, materiál, ochranné vlastnosti, vybavenie a veľa ďalšieho. Filter pre vyhľadávanie oblečenia potom optimalizuje výber tovaru na výsledky, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

Rôzne materiály – rôzne vlastnosti


Suroviny najvyššej kvality

Pracovné oblečenie musí zvládnuť viac ako bežný odev. Pracovný odev je často až 10 hodín denne vystavený najvyššiemu zaťaženiu. To si vyžaduje vysokokvalitné textílie, ktoré sú odolné a napriek tomu pohodlné. V našom internetovom obchode nájdete pracovné odevy vyrobené z rôznych zmesí tkanín. Extrémne odolné voči roztrhnutiu, vysoko odolné voči oderu alebo v konečnom dôsledku flexibilné: Kolekcie značky engelbert strauss sú prispôsobené najrozmanitejším požiadavkám.

Výber surovín je rozhodujúcim faktorom pri navrhovaní nášho pracovného oblečenia. Použitie oblečenia určuje zloženie. Vysoké percento bavlny ako je u našej kolekcie e.s.roughtough zaisťuje príjemný, prirodzený pocit. Pracovné oblečenie s elastanom ako v našej línii e.s.dynashield ponúka zvláštnu voľnosť pohybu. Polyesterové zmesi dosahujú vysokú úroveň výkonu z hľadiska odolnosti voči oderu a roztrhnutiu. Vyvíjame modely orientované na prax pre rôzne odvetvia a činnosti. Nielen pracovné nohavice a bundy ale tiež základná bielizeň, ako sú tričká, polokošele, mikiny s kapucňou, longsleeves a ďalšie, sú k dispozícii v rôznych zmesových tkaninách a kladieme osobitný dôraz na kvalitu surovín.

Oblečenie do každého počasia

Pracovný odev musí byť flexibilný a prispôsobiteľný rôznym poveternostným podmienkam. V závislosti od kolekcie ponúkame ľahké, praktické bundy do pása, pohodlné softshellové bundy, nepremokavé bundy, nepremokavé nohavice s trakmi a funkčné zimné bundy . Ako súčasť osobných ochranných prostriedkov sa pracovný odev pre špeciálne operácie často musí kombinovať s ochranným oblečením vo výstražných farbách . Aj tu ponúkame vhodné modely, ktoré zodpovedajú existujúcemu pracovnému oblečeniu. Pozrite sa na výhody rôznych typov búnd >>

Ktorá kolekcia je tá správna?


Kolekcie pracovného oblečenia značky engelbert strauss sa líšia v hmotnosti, strihu, materiáli a výbave. Pri výbere správneho pracovného oblečenia pre celý tím by ste si mali ujasniť 2 otázky hneď na začiatku: Je kolekcia k dispozícii pre mužov A ženy? Sú v ponuke vhodné modely pre počasie/zimu?

e.s. kolekcie

e.s.classic

Ako už názov naznačuje: Klasika pracovného oblečenia značky engelbert strauss. Jednofarebný, decentný vzhľad, nezničiteľná zmesová tkanina s hmotnosťou 310 g/m². Zosilnená oblasť kolien s nákolennými vreckami.

e.s.image

Klasické a praktické: Dvojfarebné pracovné oblečenia z odolnej zmiešanej textílie 310 g/m² s robustným lemovaním z materiálu Cordura® na veľmi namáhaných častiach, ako sú kolenné partie. S nakolennými vreckami.

e.s.active

Športové a pohodlné, s dynamickým strihom: Pracovné nohavice e.s.active sú ocenené značkou kvality za strih. Ľahká, odolná zmes kepru. Predtvarované, vystužené kolenné partie s nákolennými vreckami.

e.s.prestige

Skutočne výkonné pracovné oblečenie: plátenná tkanina s gramážou látky cca 304 g/m². Kolenné partie vyrobené z oderu odolného materiálu dynatec schoeller® s nákolennými vreckami. Praktické: Pracovné bundy s rukávmi na zips je možné nosiť aj ako vestu!

e.s.vision

Pracovné odevy pre ženy a mužov. Štíhly strih a len tie najdôležitejšie vrecká. K tomu pohodlné softshellové bundy alebo funkčné bundy odolné voči poveternostným vplyvom – tímový outfit je hotový. Extra ľahká zmiešaná tkanina Re/Wear TC, cca. 235 g/m².

e.s.motion

Praktické, moderné, ležérne a štýlové: To je pracovné oblečenie e.s.motion. Pracovné nohavice premyslené do najmenších detailov s vreckami presne tak, ako potrebujete. Pracovné bundy pre všetky ročné obdobia a všetky poveternostné podmienky, podšité nohavice do chladných dní a ležérne šortky na leto. Silná zmiešaná tkanina, kolená z Cordury s nákolennými vreckami.

e.s.motion 2020

Tímová kolekcia pre neho a pre ňu: Nohavice, bundy, vesty, košele – všetko v trendových farbách, všetko v športovom, ležérnom vzhľade. Obrovský výber veľkostí a modelov – a predovšetkým vysoko funkčné bundy. S praktickým vybavením vreckami motion. Odolná zmesová tkanina.

e.s.roughtough

Stabilné trojité švy, robustný materiál, skvelý vzhľad! Pracovné nohavice z extra silnej bavlnenej zmesi Cordura – materiálu pre najnáročnejšie práce. S pohodlnou zónou v zadnej časti kolien a nákolennými vreckami vyrobenými z rôznych vystužujúcich materiálov. Hmotnosť tkaniny cca 385 g/m².

e.s.dynashield

Pracovné odevy pre ženy a mužov. Športový strih, profesionálny vzhľad, funkčne neporovnateľné – textilný, technický výkon na najvyššej úrovni. Vyvinuté špeciálne pre túto kolekciu: bXeric® double weave – je odolnejší voči oderu, odolnejší voči roztrhnutiu, pružnejší a pohodlnejší než kedykoľvek predtým. Hmotnosť tkaniny 230 g/m².

Pracovné odevy pre ženy


So špeciálnymi dámskymi strihmi a vlastnými kolekciami značky engelbert strauss reaguje na priania a zvláštnosti oblečenia pre ženy. Ženy v oblečení pre mužov? Dnes si to už ťažko predstaviť! Heslom doby je dobre sa cítiť. Ak podávate v práci každý deň 100 % výkon, potrebujete pracovný odev, ktorý sedí na 100 %!

engelbert strauss dámske pracovné oblečenie

Trendové farby a rozmanitosť

Kolekcia e.s.motion 2020 ponúka celú škálu modelov, farieb a funkcií pre ženy. Nohavice do pása v 10 farebných kombináciách alebo špeciálne teplo podšité na zimu v 6 farbách, nohavice s trakmi, nohavice do dažďa, šortky: Športový strih a množstvo praktických vreciek a detailov, preto sú nohavice motion 2020 ideálnym základom pre osobitné kombinácie. Pre ženy je tiež k dispozícii plne elastická kolekcia e.s.dynashield – pre remeselníčky, ktoré potrebujú menej vreciek, ale o to viac voľnosti pohybu.

Ochrana pri práci – bezpečnosť na prvom mieste!


V správnom pracovnom oblečení by sa nositeľ mal predovšetkým cítiť dobre – a bezpečne! V závislosti od práce sú potrebné špeciálne ochranné opatrenia. Napríklad oblečenie, ktoré chráni pred vysokými teplotami a plameňmi alebo pred nebezpečenstvom elektrického oblúka. Vhodná bezpečnostná obuv, prispôsobená pracovným podmienkam, je mimoriadne dôležitá pre ochranu nohy pred mechanickými vplyvmi. K osobným ochranným pomôckam patria samozrejme aj ochranné prilby, pracovné rukavice, ochranné dýchacie masky a ochranné okuliare. Cieľom je účinne chrániť zamestnancov pred nebezpečenstvami a poškodením zdravia. Ústredným pilierom fungujúcej ochrany práce je hodnotenie rizika zamestnávateľa, aby bolo možné zvoliť potrebné ochranné opatrenia a tým aj vhodné OOP.

engelbert strauss nohavice s ochranou proti prerezaniu, ochranné odevy proti prerezaniu

Certifikovaný ochranný odev

Pod ochranným odevom sa rozumie odev, ktorý chráni nositeľa pred nebezpečenstvami alebo rizikami v rôznych situáciách (zdroj: nemecké zákonné úrazové poistenie). Certifikovaný ochranný odev podlieha rôznym normám v závislosti od použitia. Pre ochranné nohavice proti prerezaniu platí norma EN 381-5, pre výstražné oblečenie platí norma DIN EN ISO 20471. Norma DIN EN 343 označuje pracovné oblečenie s funkciou ochrany pred poveternostnými vplyvmi. Pre tento typ pracovného odevu je potrebný test v skúšobnom laboratóriu. Po úspešnom teste je odev certifikovaný autorizovaným orgánom.

Tipy na ošetrovanie pracovného oblečenia


Pojem „pracovné oblečenie“ zahŕňa najrozmanitejšie tváre vo svete práce. Odevy pre remeselníkov, napríklad maliarske oblečenie vyžadujú inú starostlivosť ako pracovné odevy v gastronómii alebo v sektore ošetrovateľstva. To, akú starostlivosť odev potrebuje, závisí predovšetkým od zamestnania, od špeciálneho použitia a od zvoleného typu oblečenia. V našom sortimente nájdete veľké množstvo rôznych modelov pre rôzne odvetvia.

Pokyny na údržbu pre každý výrobok sú odlišné, preto je naše odporúčanie: Pred praním vždy skontrolujte štítok! Do oblečenia značky engelbert strauss sú všité veľmi podrobné pokyny na pranie, sušenie a ošetrovanie. Tie pomáhajú pri správnej starostlivosti o oblečenie.

Služba vloženia loga: Robte si reklamu vaším dobrým menom!


Profesionálnu textilnú vizitku je potrebné dobre naplánovať. Náš veľký výber modelov, strihov a veľkostí ponúka každému jednotlivcovi v tíme dokonalý základ pre osobitný a komfortný vzhľad vo farbách tímu. Kvalitné umiestnenie reklamy potlačou alebo výšivkou na vaše pracovné oblečenie zaistí identifikáciu a profesionálny vzhľad. Náš interný tím poradcov má potrebné know-how a rád vás podporí pri navrhovaní oblečenia vašej spoločnosti. Na našej [stránke pre prispôsobenie~Personalizovaný pracovný odev s vložením loga engelbert strauss|https://www.engelbert-strauss.sk/Servis/Personalizacia] máte rôzne možnosti umiestnenia reklamy na vaše pracovné oblečenie, ako aj prehľad veľmi užitočných informácií k jednotlivým postupom a procesom.

engelbert strauss služba vloženia loga
Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 180,00 €.
Všetky ceny plus zákonná DPH plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 150,00 €.