NOVÉ LETNÉ KÚSKY


Ľahučký vzdušný materiál so sviežimi vintage farbami a štýlovým batikovým vzorom: do kolekcie motion ten dorazilo leto! V odolných cargo nohaviciach a cargo šortkách sa vám bude príjemne pracovať aj v horúcich dňoch.
Všetky výrobky

ZÁZRAČNÉ
VRECKÁ


CARGO NOHAVICE
Leto bude v znamení ležérnosti a úžasného pohodlia! Hmotnosť materiálu len 170 g/m² je skvelou ďalšou výhodou výnimočne ľahkých a odolných nohavíc z kolekcie motion ten. Vyznačujú sa množstvom rozmanitých vreciek a moderným letným strihom.

ELASTICKÝ
PÁS


ŠORTKY
Jedinečne ľahké a pružné! Cool ľahký kúsok s pohodlným pásom a praktickými vreckami. Výnimočné spojenie materiálov zároveň zabezpečuje odolnosť a pružnosť. Vyberať môžete z univerzálnej čiernej farby a nezameniteľným batikovým dizajnom. Dokonalé letné pracovné oblečenie!

SKUTOČNÝ
UNIKÁT


Batika priam vyžaruje letnú atmosféru! Efekt Cloudy-Dye pripomína svojím farebným vzorom oblaky a je výsledkom náročného procesu farbenia. Každé šortky sú unikátne, a preto sa farba jednotlivých výrobkov môže líšiť.

Cloudy-
Dye


BUNDY
Extra ľahká prešívaná vesta, pohodlná tepláková bunda s kapucňou alebo oboje naraz? Štýlová kolekcia motion ten-Basics ponúka úžasnú flexibilitu na chladnejšie letné dni.

VESTA


Kúpiť teraz:

Mikina s kapucňou


Kúpiť teraz:

MAXIMÁLNE POHODLIE


Tričko
Kúpiť teraz:
Leto v pohybe
Všetky výrobky:
Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov