Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Odporúčané použitie rukavíc
Veľkosť
Farba
Materiál/povrch
5 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
5 položiek

JEDNORAZOVÉ RUKAVICE


JEDNORAZOVÉ
RUKAVICE


V ponuke máme jednorazové rukavice z rôznych materiálov vhodných na rozmanité oblasti použitia – nájdete tak modely vhodné na činnosti v medicíne/zdravotníctve, potravinárskom priemysle či na manipuláciu s chemikáliami. V online shope engelbert strauss už na vás čaká bohatá ponuka odolných profesionálnych jednorazových rukavíc na najrozmanitejšie činnosti.

Pudrované rukavice


Púdrované rukavice spríjemňujú nosenie a uľahčujú ľahšie navliekanie a vyzliekanie, najmä ak máte mokré ruky. Púder môže mať navyše ošetrujúci účinok na pokožku.

Rukavice bez latexu


V prípade alergie na latex oceníte rukavice bez latexu, ktoré musí poskytnúť aj zamestnávateľ.

Nepudrované rukavice


Nepudrované rukavice sú dobre znášané pokožkou, takže sú vhodné najmä pre alergikov. Okrem toho tiež nezanechávajú žiadne zvyšky púdru.

V čom sa líšia jednotlivé materiály jednorazových rukavíc?


engelbert strauss má v ponuke široký výber ochranných rukavíc v prémiovej kvalite. Jednorazové rukavice sa však v mnohom líšia: vybrať si môžete z vinylu, latexu, nitrilu alebo polyetylénu – každý materiál má pritom určité výhody, v dôsledku čoho sa hodí na rôzne činnosti:

Vinylové rukavice


Rukavice z vinylu sú cenovo prijateľným riešením jednorazových rukavíc. Majú nižšiu elasticitu a obmedzenú odolnosť proti roztrhnutiu, vyznačujú sa však jemným materiálom a vysokým pohodlím pri nosení. Sú vhodné pre osoby alergické na latex a ide o ideálnu jednoduchú ochranu pri nižších rizikách v priemyselnej oblasti.

Latexové rukavice


Najpoužívanejším materiálom jednorazových rukavíc je latex. Latexové jednorazové rukavice sa vyznačujú vysokou elasticitou a odolnosťou proti roztrhnutiu, a zároveň chránia pred kvapalinami. Vďaka dobrej odolnosti voči oderu sú ideálne na ľahké až stredne náročné práce v suchom a vlhkom prostredí. Tieto rukavice sa okrem toho skvele hodia na lekárske práce a do potravinárskych prevádzok.

Nitrilové rukavice


Nitrilové jednorazové rukavice sa vyznačujú robustnosťou a odolnosťou, a zároveň sú príjemné na nosenie. Dobre priliehajú sú veľmi elastické a odolné proti roztrhnutiu. Nitrilové jednorazové rukavice sa skvele hodia na lekárske práce a do potravinárskych prevádzok a vďaka dobrej znášanlivosti pokožkou sú vhodné aj pre alergikov.

Polyetylénové rukavice


Rukavice z polyetylénovej fólie (PE rukavice) sú cenovo najvýhodnejšia alternatíva ideálnej ochrany na krátkodobú špinavú prácu. Sú nepremokavé, poskytujú vynikajúcu citlivosť a predstavujú ideálnu ochranu pri maliarskych prácach, kontrole kvality a práci s lepidlami.

Ktoré jednorazové rukavice sú pre vás vhodné?


Oblasti použitia jednorazových rukavíc sú naozaj rozmanité. Potrebujete rukavice na spracovanie potravín alebo činnosti v oblasti výskumu a medicíny? V obchode engelbert strauss určite nájdete v kategórii ochranných pomôcok jednorazové rukavice, ktorú budú dokonale vyhovovať vašim požiadavkám.

Podľa našich odporúčaní si ľahko vyberiete dokonalé ochranné rukavice pre svoju pracovnú oblasť. Na každej stránke výrobku je u rukavíc uvedený bodový systém:

Už presne viete, čo od rukavíc očakávate? Pomocou filtra rukavíc si vyfiltrujete celý náš sortiment presne
podľa svojich požiadaviek. Jednoducho zadajte body
pre jednotlivé oblasti, ako je veľkosť, materiál
alebo bezpečnostná norma, a pozrite si výsledky.
Filtrovať môžete aj priamo podľa odporúčaného použitia:

Aké normy týkajúce sa rukavíc s povrchovou úpravou existujú?


Čaká vás práca s leptavými chemikáliami alebo mikroorganizmami? Ak sa pri práce dostávate do kontaktu s niečím takýmto, nezabudnite na čo najlepšiu ochranu rúk. V ponuke značky engelbert strauss nájdete rozsiahly sortiment rukavíc na rozmanité oblasti použitia. Sú certifikované a testované podľa požiadaviek platných noriem. Na aké normy treba pri práci dbať? Prinášame vám prehľad o téme noriem pre rukavice!

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus zákonná DPH