Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Veľkosť
Farba
Kolekcie e.s.
Vlastnosti materiálu
105 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
105 položiek
Bundy

Dokonalá
pracovná bunda
v 3 krokoch


Vyhľadávač búnd vám rýchlo navrhne vhodnú bundu

engelbert strauss pracovné bundy

Pracovné bundy


Lejak, mrazivý chlad, ľahký vietor: Dobré pre tých, ktorí sú vybavení správnou pracovnou bundou do vetra a počasia.
Výber je rovnako pestrý ako počasie: parka, bunda do pása, softshellová bunda, pilotná bunda – ak hľadáte vhodnú pracovnú bundu, budete prekvapení rozmanitosťou. Cesta k perfektnej pracovnej bunde vyžaduje trochu systému. Ale niekoľkými krokmi zaručene dosiahnete svoj cieľ!

Krok 1: Certifikácia – áno alebo nie?


To, či potrebujete pracovnú bundu s certifikáciou alebo bez nej, závisí od vašej profesie. Pretože v niektorých zamestnaniach sú certifikované pracovné bundy povinné.
Certifikácia udáva, že určité bezpečnostné požiadavky sú preukázateľne splnené. Necertifikované bundy ale preto nemajú nižšiu kvalitu: Spĺňajú jednoducho iné požiadavky a používajú sa v iných oblastiach.

Certifikované pracovné bundy


Pre zváračské práce, v chemickom priemysle alebo pri cestnej výstavbe – v mnohých profesijných oblastiach sú ľudia vystavení nebezpečným vonkajším vplyvom. Tu musia pracovné bundy spĺňať určité požiadavky na ochranu ich nositeľa, a preto musia byť zodpovedajúcim spôsobom certifikované. To, či pracovná bunda vyhovuje prísnym podmienkam určitej triedy ochrany, sa najskôr nezávisle testuje - až potom sa udeľuje certifikát. V rámci štandardu existujú rôzne triedy ochrany.
Ak na výkon svojho povolania potrebujete certifikovanú pracovnú bundu, venujte pozornosť tomu, ktorá trieda ochrany je relevantná pre vašu prácu. Informácie o tom môžete získať od svojho zamestnávateľa alebo zodpovedného profesijného združenia. Nižšie nájdete prehľad rôznych noriem pre pracovné bundy:

Vysoká viditeľnosť EN ISO 20471

Tí, ktorí sa pri práci zdržiavajú v oblastiach blízko premávke alebo v blízkosti plynulej premávky, potrebujú bundy s touto certifikáciou – napríklad v cestnom staviteľstve, ale aj v poľnohospodárstve, logistike a určitých činnostiach na letiskách a v prístavoch. Ktorá trieda je požadovaná, závisí okrem iného od rýchlosti prechádzajúcich vozidiel.

Viac k otázke vysokej viditeľnosti

Ochrana pred dažďom DIN EN 343

Pracovné bundy, ktoré spĺňajú túto normu, boli testované na ochranu proti vlhkosti. Trieda ochrany závisí od nepremokavosti a priedušnosti bundy.

Ochrana proti vznieteniu EN ISO 11612

Každý, kto je vystavený teplu a plameňom, potrebuje pracovnú bundu s touto certifikáciou. Buďte však opatrní: norma neplatí pre zváračov a hasičov!

Ochrana pri zváraní EN ISO 11611

Oblečenie certifikované ako ochrana pri zváraní chráni nositeľa pred nízkym kontaktom s tekutými kovmi, plameňmi a UV žiarením.

K pracovnej bunde e.s.vision multinorm

Antistatická ochrana EN 1149-5

Elektrostatické náboje môžu za určitých okolností vytvárať iskry a spôsobiť požiar alebo výbuch. V niektorých profesijných oblastiach sú preto predpísané pracovné bundy, ktoré zabraňujú nebezpečenstvu antistatického nabíjania. V tejto súvislosti však tiež pamätajte na antistatickú bezpečnostnú obuv, aby ste účinne znížili riziko nabíjania.

Chemická ochrana EN 13034

Pracovné bundy v tejto triede ochrany ponúkajú obmedzenú ochranu pred kontaktom s malým množstvom tekutých chemikálií. Ak pracujete v zodpovedajúcej nebezpečnej oblasti, dbajte však aj na ochranu ostatných častí tela. V online obchode engelbert strauss nájdete napr. vhodné ochranné okuliare a pracovné rukavice.

Všetky výrobky k otázke ochrany práce

Elektrický oblúk EN 61482

Pri práci v potenciálnej oblasti pôsobenia oblúkov je predpísaná špeciálna ochrana pred tepelným poškodením a popáleninami. Pracovné bundy certifikované podľa tejto normy spĺňajú požadovanú ochranu. Doplňte svoj outfit správnymi pracovnými rukavicami a prilbou, aby ste boli na svoju prácu optimálne pripravení.

K pracovnej bunde e.s.vision multinorm

Necertifikované pracovné bundy


Vo väčšine oblastí nie sú certifikované pracovné bundy potrebné – tu sú kladené rôzne požiadavky na ochranu pred chladom a počasím. Druh ochrany a funkcie búnd sa líši v závislosti od vašich potrieb: Potrebujete napríklad bundu, ktorá je mimoriadne hrejivá? Potom sa najlepšie hodia modely s izolujúcimi textíliami ISOFILL® s FIBERtwin®, ako napríklad zimná softshellová bunda e.s.motion 2020.


Ak potrebujete veľkú voľnosť pohybu, je ideálna pracovná bunda so 4-smerným strečom
Odporúčame vybavenie ako je bunda thermaflor e.s.dynashield. A komu „len robustná“ nestačí, tomu odporúčame bundy značky engelbert strauss, ako napríklad funkčná bunda do pása e.s.dynashield s tkaninou bxeric® double weave: Intenzívne testy preukázali, že tento materiál vydrží trikrát dlhšie ako bavlna!engelbert strauss pracovné bundy s Bxeric Double Weave

Pracovné bundy značky engelbert strauss sú okrem iného vybavené množstvom funkcií a detailov, ktoré vám uľahčujú pracovný život a zlepšujú vašu osobnú ochranu – napríklad vrecká pracovnej bundy e.s. prestige vystužené materiálom KEVLAR®, ktorý žiaden vložený nástroj tak ľahko neroztrhne.


V neposlednom rade o dokonalom modeli nakoniec rozhodujú vaše osobné potreby: Hrejivá, priedušná, vodoodpudivá – internetový obchod engelbert strauss ponúka typy búnd pre každú prácu!

engelbert strauss pracovné bundy s kevlarovou podšívkou vreciek

Krok 2: Kde sa bude bunda používať?


Indoor, outdoor – alebo oboje?


Kľúčové je použitie – pretože v prvom rade by ste si mali pracovné oblečenie vyberať podľa toho, kde sa bude používať. To platí aj pre správnu pracovnú bundu. Pracujete hlavne vnútri alebo vonku? Pretože oblasti ako lesníctvo, záhradná a krajinná tvorba, cestná výstavba – inými slovami, všetky profesie, ktoré sa konajú takmer výlučne vonku – potrebujú pracovné bundy príslušným spôsobom odolné voči poveternostným vplyvom.
Pri práci v cestnej premávke alebo v lese je tiež dôležité, aby ste boli mimoriadne dobre viditeľní. K tomuto účelu sú určené vysoko viditeľné bundy. Viac informácií v predpisoch nemeckého zákonného úrazového poistenia (DGUV).Ak sa v práci veľa pohybujete a väčšinu času trávite vo vnútri budov (ako je tomu u profesií v zdravotníctve alebo gastronómii), potrebujete skôr ľahkú bundu s dobrým klimatickým komfortom, ktorá predovšetkým podporuje voľnosť pohybu – ako napríklad bundy značky engelbert strauss pracovné bundy alebo softshellové bundy. Tiež vesty sú vhodné na činnosti medzi štyrmi stenami: Ponúkajú dostatok voľnosti pohybu a dostatočne vás zahrejú. Pri častých prechodoch zvnútra von a naopak, ako aj pri nestálych poveternostných podmienkach, môže byť riešením funkčná bunda 3 v 1: Zázrak kombinovania spája vodotesnú vonkajšiu bundu a hrejivú flísovú vnútornú bundu – podľa potrieb môžete jednotlivé vrstvy nosiť aj oddelene od seba. Napríklad bunda ponúka najlepší možný komfort ako maliarska bunda.


engelbert strauss pracovné bundy a flísové bundy do interiéru i exteriéru

Od vody, vetru do tepla


„Neexistuje zlé počasie – iba zlé oblečenie, hovorí sa – a to je pravda! Výber správnej pracovnej bundy závisí predovšetkým od poveternostných podmienok, v ktorých sa bude nosiť.
Akým podmienkam ste pri práci vystavení?

Mokro

Dážď, vlhko a hmla – každý, kto je v práci vystavený vlhkosti, chce predovšetkým jednu vec: aby nič nepresiaklo! Oblečenie do dažďa značky engelbert strauss je zaručene vodotesné – a napriek nepriepustnej ochrannej vrstve príjemne priedušné. Potvrdili to rozsiahle testy, vďaka čomu sú bundy certifikované podľa príslušných noriem DIN EN 343:2003 + A1:2007 + AC:2009 kat. 3/3. Veľa búnd do dažďa značky engelbert strauss je tiež vyrobených zo špeciálnej, extrémne funkčnej textílie dryplexx®: ľahko hrejivá flísová podšívka na častiach tela, ktoré sú citlivé na chlad, dodatočná vetruvzdornosť a priedušnosť – väčšia ochrana nie je možná!

K vodotesným pracovným bundám

Vietor

Vietor dokáže byť veľmi nepríjemný – najmä na stavbe. A ak preniká cez oblečenie, je to nepríjemné a dlhodobo odoberá telu cennú energiu. Ak sa potrebujete v práci chrániť pred vetrom, potom je vetruvzdorné pracovné oblečenie značky engelbert strauss to pravé: Softshellové bundy a flísové bundy vás dokonale utesnia. Každý, kto si myslí, že toľko ochrany musí veľa vážiť, mýli sa: Vďaka výbave z dryplexx® micro sú bundy mimoriadne ľahké, hrejivé a bránia prenikaniu vetru.

Chlad

Práca v mínusových teplotách je dosť náročná. Keď ste dobre vybavení správnou zimnou bundou, všetko vyzerá celkom inak. Zimné pracovné bundy značky engelbert strauss sú teplé, chránia pred poveternostnými vplyvmi a teplo vznikajúce vo vnútri odvádzajú von – pre optimálny klimatický komfort. Vysokokvalitné funkčné materiály, ako je ISOFILL® a FIBERtwin, zaisťujú maximálnu tepelnú izoláciu, priedušnosť a to, aby bola bunda napriek svojim vlastnostiam stále ľahká a príjemná na nosenie.

Potrebujete ochranu pred mimoriadne drsnými mínusovými teplotami a extrémnymi podmienkami? Potom je najlepšie sa chrániť osvedčeným viacvrstvovým „cibuľovým princípom“!

K zimným bundám

K zimnému pracovnému oblečeniu

Zmena počasia

Počasie niekedy nevie, čo chce. Dobrý pracovný odev sa týmto nezrovnalostiam prispôsobí. Tak napríklad funkčné bundy značky engelbert strauss 3v 1: Vonkajšia bunda sa nosí do mokra, vnútorná, keď je obloha zamračená. V chladnom, mokrom počasí je možné obe vrstvy kombinovať.

Indoor

Aj pri prácach v interiéri sa môžu podmienky veľmi líšiť. Niektorí ľudia často prechádzajú zvnútra von, niektorí sú viac v pohybe, zatiaľ čo iní hlavne sedia v miestnosti, kde sa teplota tiež môže veľmi líšiť. Dobré indoorové pracovné bundy preto majú nasledovné vlastnosti: optimálna výmena tepla, dokonalá regulácia klímy, maximálna voľnosť pohybu. Internetový obchod engelbert strauss ponúka veľa modelov s týmito vlastnosťami – od bundy, cez vestu až po sveter, thermostretch® a funkcia clima-pro® dodávajú materiálom voľnosť pohybu a klimatický komfort.

Cibuľový princíp

Osvedčenou ochranou vo veľmi chladnom a nestabilnom počasí je cibuľový princíp: Pri ňom telo na konštantnej „prevádzkovej teplote“ udržuje niekoľko tenkých vrstiev oblečenia. Zatiaľ čo základná vrstva regulujúca klímu (napr. funkčný longsleeve e.s. termo stretch-x-warm) odvádza vlhkosť do prekrývajúcich sa vrstiev, stredná hrejivá vrstva udržuje telo v teple a izoluje: Na tento účel sú mimoriadne vhodné výrobky s vysokým vlasom, ako mikroflísový sveter dryplexx® micro .
Flísové bundy sú elastické a dostupné v rôznych úrovniach tepla. Klimatický komfort a optimálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi potom zaisťuje vonkajšia vrstva: Zimné bundy, ako je funkčná bunda e.s.motion denim, dvojité bundy alebo funkčné bundy 3 v 1 chránia nositeľa pred silným dažďom, mrazivou zimou a hmlou. Značka engelbert strauss sa spolieha na osvedčenú a funkčnú tkaninu dryplexx®, vďaka ktorej sú bundy mimmoriadne priedušné a klimaticky príjemné.

Viac k cibuľovému princípu

Krok 3: Správny typ bundy


V dielni, vo vnútorných stavbách alebo v sklade nie je potrebná ochrana pred poveternostnými vplyvmi, ale stále musí byť zaistená ochrana pred chladom a prievanom. Preto sa odporúča vybrať správny typ bundy. Značka engelbert strauss ponúka široký sortiment búnd. Tieto sa líšia predovšetkým materiálom a strihom. Tu je prehľad modelov:

Flísvá bunda

Flís sa stal nenahraditeľným v oblasti vrchného oblečenia. Flís je mäkký, pohodlný a má predovšetkým jednu úlohu: zahrievať! Flísové bundy takmer neobmedzujú v pohybe, a preto sa často nosia v zamestnaniach s veľa pohybom. Vďaka svojim dobrým tepelným vlastnostiam sa používajú aj ako spodná bunda alebo vo vnútorných priestoroch s prúdením vzduchu. Flísová bunda ako ľahko ošetrovateľný univerzál je často súčasťou základného vybavenia. Niet divu: flísové bundy sa dajú ľahko uložiť a takmer sa nekrčia. Perfektné na cesty pre vodičov do auta, dodávky a ďalších.

K flísovým bundám

Flísová bunda značky engelbert strauss

Softshellová bunda

Teplá, ľahká, pohyblivá – tieto výrazy optimálne opisujú softshellové bundy. Softshellové bundy sú všestranné vo vonkajšom priestore. Sú vetruvzdorné, priedušné a vodoodpudivé. V závislosti od výbavy ponúkajú aj vynikajúcu ochranu pred chladom. Okrem najmä softlightových a softshellových búnd ponúka značka engelbert strauss aj teplo podšité zimné softshellové bundy. V ponuke sú aj vysoko viditeľné softshellové bundy. Vďaka ich hladkému, ľahko udržiavateľnému povrchu a vynikajúcim vlastnostiam pri nosení sú softshellové bundy do práce stále obľúbenejšie.

K softshellovým bundám

Softshellová bunda značky engelbert strauss

Bunda 3 v 1

Úspech z oblasti outdooru! Outdoorové bundy sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokú priedušnosť za všetkých poveternostných podmienok a pri vysokej úrovni telesnej aktivity. Výsledkom spojenia dvoch plnohodnotných búnd je multifunkčný systém oblečenia. Ak už nie je potrebná nepremokavá vonkajšia bunda, pretože začalo svietiť slnko, hrejivú flísovú vnútornú bundu je možné nosiť aj samostatne. Perfektný predpoklad na použitie ako pracovnú bundu! Aby boli splnené požiadavky pracovného sveta, sú bundy 3 v 1 značky engelbert strauss vybavené odolným materiálom a sú k dispozícii vo farbách typických pre profesie. Najpredávanejšie bundy, ako naša funkčná bunda 3 v 1 e.s.motion 2020 pre ženy a mužov sú navyše testované podľa DIN EN 343:2003 + A1:2007 + AC:2009 kat. 3/3. Táto špeciálna norma pre pracovné odevy poskytuje informácie o kvalite vodotesnosti a priedušnosti pri mechanickom namáhaní.

K bundám 3 v 1

engelbert strauss bunda 3 v 1

Bunda do dažďa

Pojem bunda do dažďa sa vzťahuje na najrozmanitejšie modely našich pracovných búnd. Typické bundy do dažďa majú – ako názov naznačuje – celkom jasnú funkciu: ochranu pre dažďom. Na to stačí klasická nepremokavá látka na pláštenky. Naše pracovné bundy do dažďa vás majú udržiavať v suchu nielen zvonku, ale aj vo vnútri. Vodoodolnosť a priedušnosť búnd do dažďa značky engelbert strauss je testovaná podľa normy DIN EN 343:2003+ A1:2007 + AC:2009 pod bežným zaťažením pri práci. Pri fyzickej aktivite zároveň nesmie byť zanedbávaný komfort nosenia a klimatický komfort: vďaka priedušnej funkčnej tkanine dryplexx® sa v bunde do dažďa značky engelbert strauss nespotíte ani pri veľkom pohybe. Tak ste chránení pred vlhkosťou zvnútra aj zvonku!

K bundám do dažďa

engelbert strauss bunda do dažďa

Zimná bunda

Ochrana pred chladom – to je hlavná úloha zimných búnd. Pri trvalej zime a práci v neustálych chladných podmienkach telo naliehavo potrebuje podporu. Zimné pracovné bundy sú veľmi žiadané! Musia poskytovať hrejivú ochranu, chrániť pred počasím a odvádzať vznikajúce teplo zvnútra von. Zimné pracovné bundy s rôznymi materiálmi vnútornej podšívky chránia telo pred prenikajúcim chladom. Perie je obľúbený podšívkový materiál, ktorý dobre hreje, ale je aj dosť objemný. Pre teplo výplne sa značka engelbert strauss spolieha na podšívkový materiál ISOFILL® v rôznych úrovniach tepla. V zimných softshellových bundách značky engelbert strauss, rovnako ako aj v zimných bluzónových bundách e.s. a zimných parkách, sa používa elastická vnútorná podšívka.

K zimným bundám

engelbert strauss zimná bunda

Vysoko viditeľná bunda

Pracovné bundy vo výstražných farbách spĺňajú predovšetkým jednu úlohu: zvýšiť viditeľnosť nositeľa. Rozhodujúca je norma DIN EN ISO 20471. Táto definuje požiadavky na ochranný odev. Trieda fluorescenčného a retroreflexného materiálu, resp. podkladového materiálu, je hodnotená od 1 do 3 (3 je najvyššia trieda). Značka engelbert strauss ponúka certifikované bundy vo veľa rôznych materiáloch, strihoch a vyhotoveniach. Aby bola zaručená vynikajúca ochrana proti poveternostným vplyvom, je vodotesná, vysoko viditeľná funkčná bunda e.s.prestige navyše certifikovaná podľa normy DIN EN 343:2003. V ponuke sú tiež priedušné softshellové bundy pre ženy a mužov vo výstražných farbách. Veľmi obľúbené sú flísové bundy vo výstražnej oranžovej a výstražnej žltej farbe.

K vysoko viditeľným bundám

engelbert strauss vysoko viditeľná bunda

Bunda do pása

Bunda do pása je klasikou v kategórii pracovného oblečenia. Dlhé roky dopĺňajú kompletný outfit nohavice do pása. Bunda do pása má predovšetkým jednu funkciu: Priestor na odkladanie! Náprsné vrecká, zásuvné vrecká a množstvo vreciek a rukávoch a vo vnútri bundy zaisťujú, že môžete bezpečne ukladať náradie, mobilný telefón a drobnosti. Bunda do pása je vo väčšine prípadov vyrobená z rovnakého materiálu ako nohavice, predovšetkým zo zmesi bavlny a polyesteru. Klimatická ochrana alebo ochrana proti poveternostným vplyvom nie sú úlohou bundy do pása.

K bundám do pása

engelbert strauss bunda do pása

Pilotná bunda

Pilotné bundy v pracovnom prostredí nikdy nevyšli z módy. Skvelá letecká bunda z 50. rokov je podšitým náprotivkom bundy do pása. V svete módy zažíva pilotná bunda v súčasnosti svoj návrat. Vďaka ležérnemu bluzónovému strihu je tento typ bundy možné ľahko kombinovať rôznymi spôsobmi a vždy vyzerá športovo. Pracovné bundy v pilotnom štýle sú mimoriadne obľúbené kvôli mnohým vreckám a robustnosti. Pilotné bundy značky engelbert strauss sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach: ako zimná bunda s hrejivou podšívkou z umelej kožušiny a golierom z umelej kožušiny, v trendovom denimovom vzhľade s jemnou zimnou podšívkou ISOFILL®, s kapucňou alebo bez nej, alebo dokonca ako vysoko viditeľná pilotná bunda ako súčasť osobného ochranného vybavenia. Typické pre tieto športové pracovné bundy je a zostáva bluzónový strih so širokým lemom, ktorý perfektne sedí. Muži a ženy budú pri hľadaní správnej pilotnej bundy v internetovom obchode engelbert strauss isto úspešní: Pri moderných zimných pilotných bundách e.s. image si napríklad môžu vyberať z 10 farieb a veľkostí od 2 XS do 6 XL.

engelbert strauss pilotná bunda

Vesty


Ak hľadáte väčšiu voľnosť pohybu, než akú môže ponúknuť väčšina pracovných búnd napriek všetkej elasticite, je pre vás tou správnou voľbou vesta: Vďaka takmer neobmedzenej voľnosti paží je pracovná vesta zrovnateľná s jej súrodencami s dlhým rukávom.
Od vodoodpudivých, priedušných a vetruvzdorných softshellových viest až po elastickú termostrečovú vestu – v internetovom obchode engelbert strauss nájdete modely najvyššej kvality pre každé použitie. V ponuke, samozrejme, nesmie chýbať vysoko viditeľná vesta s kvalitnými bezpečnostnými reflexnými prvkami.
Okrem klasickej oranžovej alebo výstražnej žltej je k dispozícii aj v nápadne živej farebnej kombinácii.

K vestám

engelbert strauss pracovné vesty pre ženy a mužov

Krok 4: Dôležité funkcie pre každodennú prácu


Perfektná pracovná bunda chráni svojho nositeľa nielen pred vetrom a počasím – je tiež praktickým spoločníkom pri každodennej práci. Bundy sú vybavené šikovne umiestnenými vreckami, najdôležitejšie nástroje a pomôcky sú vždy na dosah ruky. Pracovné bundy značky engelbert strauss navyše ponúkajú množstvo ďalších funkcií a zvláštností, ktoré uľahčujú každodennú prácu:

Vrecká

Od náprsných a vnútorných vreciek po zásuvné vrecká a vrecká na mobilný telefón: Každá pracovná bunda má svoje vlastné individuálne vybavenie vreckami. Ktoré z nich je to pravé, závisí úplne od toho, čo chcete ukladať: Väčšie vrecká, ako sú bočné a náprsné vrecká, sú ideálne pre rôzne ručné nástroje, ktoré potrebujete mať vždy poruke. Niektoré modely, ako napríklad vesta e.s.image, sú dokonca vybavené ďalším priečinkom na ceruzky. V dnešnej dobe je vrecko na mobilný telefón samozrejme nevyhnutnosťou, a preto je súčasťou základnej výbavy mnohých pracovných a profesionálnych búnd.

Kapucne

Kapucňa – áno alebo nie? Možno vaša odpoveď na túto otázku znie: „Niekedy takto, inokedy tak!“ Aj to je možné, pretože u mnohých modeloch búnd značky engelbert strauss je možné kapucne ľahko odopnúť alebo uložiť do goliera – ako napr. u funkčnej bundy 3 v 1. Zatiaľ čo zimné bundy a bundy do dažďa sú vhodne vybavené kapucňou, pracovné bundy sa bez nich zaobídu, pretože sú určené do miernejšieho počasia alebo na prácu pod strechou.

Reflexné prvky

Viditeľnosť a bezpečnosť často idú ruka v ruke: Každý, kto napríklad pracuje v cestnej výstavbe, musí byť mimoriadne dobre viditeľný pre vozidlá prechádzajúcimi okolo. Značka engelbert strauss preto vybavuje mnohé pracovné bundy a vesty kvalitnými reflexnými prvkami 3M Scotchlite. Materiál mimoriadne dobre odráža svetlo, a tým prispieva k zvýšeniu pasívnej bezpečnosti.

Komfortné prvky

Dokonalá pracovná bunda je prispôsobená vašej práci a súvisiacim pracovným pohybom. Bundy značky engelbert strauss sú preto vybavené rôznymi komfortnými vlastnosťami, ktoré vám pomôžu v každodennej práci. Ak napríklad vykonávate veľa aktivít v ľahu alebo v podopretej polohe, odporúčame pracovnú bundu so zosilnenými oblasťami lakťov a predlaktia. Tie sú šetrné k namáhaným častiam tela a výrazne uľahčujú prácu. Ďalší klimatický komfort zaisťuje zadné vetranie alebo sieťová technológia klímy v oblasti podpazušia. Nakoniec je najdôležitejšie, aby ste sa v práci cítili pohodlne!

Uzávery

Zapínanie na suchý zips alebo zips, gombíky alebo magnetické gombíky: bunda a jej vrecká majú rôzne zatváranie v závislosti od svojej funkcie. Napríklad zapínanie na zips pre bundy do pása e.s.industry je zámerne skryté, aby počas práce nepoškriabalo citlivé obrobky – ideálne pre priemyselné remeslo. Vrecká na bunde z kolekcie Stunt’n’Media sú naopak vybavené kvalitnými magnetickými gombíkmi a umožňujú tak nekomplikované a bezpečné zapínanie. Pri zipsoch sa značka engelbert strauss spolieha na YKK, popredného svetového výrobcu zipsov – a teda funkčnosť, odolnosť a nízke opotrebovanie.

Krok 5: Individuálne tímové oblečenie: Takto doplníte svoj outfit


Remeslo je tímová práca. A tímová práca potrebuje tímové oblečenie! Každý z nás má zároveň svoju vlastnú osobnosť. Značka engelbert strauss sa spolieha na oboje: S kolekciami módnych tímových outfitov a širokou ponukou farieb a veľkostí – pre každý štýl je tu niečo.
Okrem všetkých ochranných mechanizmov a funkcií by perfektná pracovná bunda mala aj dobre vyzerať a dobre vám sedieť! V ponuke značky engelbert strauss nájdete silné bundy pre mužov, dámske bundy ženského strihu, ako aj [detské bundy~Detské bundy značky engelbert strauss|https://www.engelbert-strauss.sk/bundy-detske/], ktoré vyzbroja tých najmenších na každé dobrodružstvo bez ohľadu na to, aké veľké je.

Našli ste svoju dokonalú pracovnú bundu? Potom doplňte svoj nový vzhľad správnymi pracovnými nohavicami a vhodnou bezpečnostnou obuvou – pre ideálnu všestrannú ochranu a celkový moderný vzhľad. S prehľadom Mix and Match, ktorý nájdete na všetkých produktových stránkach engelbert strauss, je to celkom jednoduché: Na stránke vidíte vhodný vizuálny a funkčný doplnok k vašim obľúbeným výrobkom - nemusíte hľadať dlho!
A aby ste boli vy a vaši kolegovia ešte lepšie rozpoznateľní ako tím pri zákazkách alebo na stavbe, využite engelbert strauss službu vloženia loga a prispôsobte svoj outfit logom vašej spoločnosti.
To je tímové oblečenie!

engelbert strauss služba vloženia loga pre pracovné oblečenie, pracovné bundy

Krok 6: Rýchlo k správnemu výrobku


Prostredníctvom produktového filtra v internetovom obchode engelbert strauss rýchlo nájdete perfektnú pracovnú bundu pre vaše potreby. Pomocou zaškrtávacích políčok môžete vopred vybrať veľa relevantných údajov, ako je veľkosť, materiál, pohlavie, vybavenie, farba atď.
Zobrazenie zodpovedajúcich výrobkov sa znižuje podľa vami zadaných údajov. Tu môžete tiež filtrovať veľmi špecificky podľa kolekcií, noriem a vlastností starostlivosti.
Pri výbere správnej veľkosti vám pomôžu informácie v tabuľke veľkostí. Hotovo! Vášmu dokonalému outfitu už nič nestojí v ceste a počasie môže prísť – v akejkoľvek podobe!

engelbert strauss pracovné bundy filtrovať
Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 180,00 EUR.
Všetky ceny plus zákonná DPH plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 150,00 EUR.