Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Veľkosť
Farba
Kolekcie e.s.
Vlastnosti materiálu
184 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
184 položiek
Nohavice

Dokonalé pracovné nohavice v 3 krokoch


Vyhľadávač nohavíc vám rýchlo navrhne vhodné nohavice

engelbert strauss pracovné nohavice

Pracovné nohavice


Pracovné nohavice – pre všetky požiadavky


Moderné pracovné nohavice zvládnu viac ako klasické džínsy. Nositeľa chránia, ponúkajú maximálnu voľnosť pohybu, vysoký komfort nosenia a majú užitočné funkcie, ako sú vrecká na náradie, mobilný telefón a ďalšie.

Dobré náradie a pracovná obuv má takmer každý. Naopak, problematiku pracovných nohavíc mnohí zanedbávajú. Na stavbe môžete často vidieť džínsy alebo podobné nohavice. Už v najľahšom daždi tkanina džínsov nasiakne, visí ťažká na nohách, zostáva vlhká niekoľko hodín a garantuje iba studené nohy počas práce. Takto to byť nemusí.

Značka engelbert strauss ponúka viac ako 150 rôznych modelov nohavíc do pása a nohavíc s trakmi v rôznych farbách a veľkostiach pre ženy, mužov a deti.

S týmto sprievodcom by sme vám chceli uľahčiť výber a nájsť pre vás tie správne pracovné nohavice!

Krok 1 – Zmerajte sa!


Takto sa zmeriate správne (merané so spodnou bielizňou, bez topánok):

1. Výška:

  • Najskôr zistite vašu výšku.

2. Obvod bedier:

  • Bez šnurovania zmerajte obvod drieku (cca 3 cm nad bedrovou kosťou).

3. Dĺžka nôh

  • Vzdialenosť od chodidla (z vnútornej strany) po vnútorný rozkrok nôh.

4. Obvod pása

  • Obvod pása zmerajte bez šnurovania.

5. Obvod bokov:

  • Vodorovne zmerajte na mieste, kde je postava najširšia.


Zaznačte si hodnoty a otvorte naše tabuľky veľkostí pracovného oblečenia .

V závislosti od vašej výšky máte k dispozícii tri rôzne veľkostné modely pracovných nohavíc pre ženy a mužov. Pohodu po celý deň zaisťujú extra dlhé veľkosti pre vysokých a štíhlych, šikovné riešenia pre plnoštíhlych a bežné veľkosti pre mužov a ženy.

Krok 2 – Nohavice do pása, šortky alebo nohavice s trakmi?


Značka engelbert strauss vás rozmaznáva ponukou od [pracovných šortiek~Pracovné šortky a krátke pracovné nohavice pre ženy a mužov značky engelbert strauss|https://www.engelbert-strauss.sk/pracovne-sortky/], cez nohavice do pása, až po nohavice s trakmi.

Rozhodnite sa sami, ktorý typ nohavíc v práci preferujete a ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

Tu rozhoduje osobný komfort nosenia. Nohavice s trakmi sú často vyberané kvôli pohodliu. Vďaka popruhom veľmi dobre sedia a citlivá oblasť obličiek je vždy chránená. Ale nie každému sa páči pocit trakov cez vrchné oblečenie a radšej používa nohavice do pása. Preto vo väčšine našich kolekcií ponúkame oba modely, ktoré je možné perfektne kombinovať aj ako tímové oblečenie.

engelbert strauss pracovné nohavice s nákolennými vreckami

Krok 3 – Vybavenie vašich nových nohavíc


Vystuženie veľmi namáhaných častí

Pri kúpe pracovných nohavíc dbajte na to, aby oblasti, ktoré každý deň veľmi namáhate, boli dostatočne vystužené. Mnoho modelov, ktoré si môžete kúpiť online, má zosilnenú oblasť kolien z materiálu mimoriadne odolného proti oderu. Pracovné nohavice z kolekcie e.s.roughtough a e.s.dynashield sú na zvlášť namáhaných oblastiach navyše vybavené trojitými švami.

Vrecká

Tu je dôležitý predovšetkým osobný vkus nositeľa a zamýšľané použitie. Ak vaše nohavice nosíte aj vo voľnom čase, oceníte niekoľko decentných vreciek na nohaviciach. Pre tých, ktorí radi u seba nosia veľa vecí, tu namiesto toho sú nohavice cargo s priestrannými vreckami vpredu a zadnými vreckami, v ktorých je priestor na skladacie metre, mobilný telefón a náradie. Je dôležité, aby nebola obmedzená funkčnosť a sloboda pohybu.

Nákolenné vrecká

Nákolenné vrecká ponúkajú ochranu, keď musíte veľa kľačať. Použitie špeciálne tvarovaných vankúšov odľahčí koleno a uľahčí prácu. Ponúkame nákolenné vrecká s vystužením z rôznych materiálov, ako je Cordura, koža a nitril. Aj pri vkladaní chráničov kolien sa spoliehame na praktické riešenia. Osvedčený je zakrytý otvor nohavíc motion. Vankúšiky sú lepšie upevnené a je zabránené prenikaniu nečistôt. Pri kúpe pracovných nohavíc je potrebné zvážiť mnoho faktorov. S našimi rôznymi kolekciami ponúkame nohavice pre všetky požiadavky.

Reflexné prvky

Pracujete v lese alebo za zníženej viditeľnosti v cestnej premávke? Veľa pracovných nohavíc značky engelbert strauss má diskrétne reflexné prvky, ktoré vás chránia v tme. Ak by to nebolo dostatočné, sú naše vysoko viditeľné nohavice s kvalitnými reflexnými prvkami pre vás to pravé. Aj tieto modely sú k dispozícii ako nohavice do pása alebo nohavice s trakmi.

Materiál

Materiál závisí od profesie a počasia!

Pracovný odev z bavlny je mäkký na dotyk a príjemný na pokožke. Prírodné vlákno presvedčí dobrou absorpciou vlhkosti, vysokou odolnosťou a optimálnou odolnosťou proti roztrhnutiu, ale schne pomaly.

Syntetický pracovný odev je mimoriadne svetlostály a odolný voči poveternostným vplyvom. Materiál je veľmi odolný, ľahko ošetrovateľný a rýchloschnúci.

Zmesová tkanina z bavlny a polyesteru ponúka u pracovného oblečenia veľa výhod. Bavlna dobre saje vlhkosť a polyester zaisťuje rýchle schnutie. Tkaniny zo syntetických vlákien vyrobené z polyesteru alebo polyamidu spravidla absorbujú menej vlhkosti a rýchlo ju odvádzajú von.

Spoľahlivú ochranu za mokra dosiahnete s nohavicami do dažďa so špeciálnou úpravou, ktoré tiež vaše telo chránia pred vetrom a prievanom.

Krok 4 – Ktorá kolekcia je najlepšia pre moju oblasť použitia?


Nohavice kolekcií pracovného oblečenia značky engelbert strauss sú vhodné pre široké spektrum aplikácií.

Líšia sa hmotnosťou, materiálom a vybavením.

e.s. kolekcie

e.s.classic

Ako už názov naznačuje: Klasika pracovného oblečenia značky engelbert strauss. Jednofarebný, decentný vzhľad, nezničiteľná zmesová tkanina s hmotnosťou 310 g/m². Zosilnená oblasť kolien s nákolennými vreckami.

e.s.image

Klasické a praktické: Dvojfarebné pracovné oblečenia z odolnej zmiešanej textílie 310 g/m² s robustným lemovaním z materiálu Cordura® na veľmi namáhaných častiach, ako sú kolenné partie. S nakolennými vreckami.

e.s.active

Športové a pohodlné, s dynamickým strihom: Pracovné nohavice e.s.active sú ocenené značkou kvality za strih. Ľahká, odolná zmes kepru. Predtvarované, vystužené kolenné partie s nákolennými vreckami.

e.s.prestige

Skutočne výkonné pracovné oblečenie: plátenná tkanina s gramážou látky cca 304 g/m². Kolenné partie vyrobené z oderu odolného materiálu dynatec schoeller® s nákolennými vreckami. Praktické: Pracovné bundy s rukávmi na zips je možné nosiť aj ako vestu!

e.s.vision

Pracovné odevy pre ženy a mužov. Štíhly strih a vrecká len na to najdôležitejšie. K tomu pohodlné softshellové bundy alebo funkčné bundy odolné voči poveternostným vplyvom – tímový outfit je hotový. Extra ľahká zmiešaná tkanina Re/Wear TC, cca. 235 g/m².

e.s.motion

Praktické, moderné, ležérne a štýlové: To je pracovné oblečenie e.s.motion. Pracovné nohavice premyslené do najmenších detailov s vreckami presne tak, ako potrebujete. Pracovné bundy pre všetky ročné obdobia a všetky poveternostné podmienky, podšité nohavice do chladných dní a ležérne šortky na leto. Silná zmiešaná tkanina, kolená z Cordury s nákolennými vreckami.

e.s.motion 2020

Tímová kolekcia pre neho a pre ňu: Nohavice, bundy, vesty, košele – všetko v trendových farbách, všetko v športovom, ležérnom vzhľade. Obrovský výber veľkostí a modelov – a predovšetkým vysoko funkčné bundy. S praktickým vybavením vreckami motion. Odolná zmesová tkanina.

e.s.roughtough

Stabilné trojité švy, robustný materiál, skvelý vzhľad! Pracovné nohavice z extra silnej bavlnenej zmesi Cordura – materiálu pre najnáročnejšie práce. S pohodlnou zónou v zadnej časti kolien a nákolennými vreckami vyrobenými z rôznych vystužujúcich materiálov. Hmotnosť tkaniny cca 385 g/m².

e.s.dynashield

Pracovné odevy pre ženy a mužov. Športový strih, profesionálny vzhľad, funkčne neporovnateľné – textilný, technický výkon na najvyššej úrovni. Vyvinuté špeciálne pre túto kolekciu: bXeric® double weave – je odolnejší voči oderu, odolnejší voči roztrhnutiu, pružnejší a pohodlnejší než kedykoľvek predtým. Hmotnosť tkaniny 230 g/m².

Okrem toho existujú špeciálne nohavice zamerané na určité profesie, napríklad nohavice s ochranou proti prerezaniu s ochrannou vložkou proti prerezaniu, nohavice pre zváračov zo špeciálnej zmesi materiálov odolných voči teplu a plameňom, kuchárske nohavice, odevy pre ošetrovateľov alebo vysoko viditeľné nohavice vo výrazných farbách.

Krok 5 – Ako moje pracovné nohavice vyperiem?


V mnohých profesiách sú pracovné nohavice vystavené tekutinám, ako je olej a iné nečistoty. Pred praním pracovných nohavíc si vyprázdnite vrecká.

Zabudnuté klince alebo náradie môžu zničiť vaše pracovné nohavice a práčku. Nakoniec zatvorte všetky zipsy, aby nepoškodili ostatnú bielizeň.

Zoraďte svoj pracovný odev podľa farby a na štítku s údajmi o starostlivosti zistite maximálnu teplotu, pri ktorej je možné nohavice prať.

Doplňte svoj pracovný odev


Značka engelbert strauss ponúka nielen kvalitné pracovné nohavice, ale tiež moderné, športové pracovné oblečenie, ktoré okrem zosúladeného tímového vzhľadu ponúka navyše vysokú mieru individuality pre jednotlivých pracovníkov. Jednotlivé časti kolekcií pracovných odevov sú farebne zladené ako v modulárnom systéme. Okrem pracovných búnd a tričiek je k dispozícii na kombinovanie veľké množstvo doplnkov k odevu.

Dokonca aj pracovná obuv a bezpečnostná obuv 3 sa hodí do existujúceho firemného outfitu dizajnom a farebnými kombináciami. Rýchlo a spoľahlivo tak získate kompletné vybavenie pre svoje potreby z jedného zdroja a jedinou objednávkou.

Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 180,00 EUR.
Všetky ceny plus zákonná DPH plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 150,00 EUR.