Pracovná obuv nemá ochrannú špičku, a preto patrí k pracovným topánkam s ľahkou hmotnosťou. Napriek tomu má však oveľa viac funkcií ako bežná vychádzková obuv.

Bezpečnostná obuv je pracovná obuv s ochrannou špičkou. Na každé stavenisko tak môžete vykročiť s istotou a bezpečnosťou.

Pracovná obuv nabitá funkciami. Okrem vlastností, ktoré súvisia s triedami bezpečnosti, existuje mnoho aspektov obuvi, ktoré môžu výrazne zlepšiť každodennú prácu.

PRACOVNÉ TOPÁNKY OB

• protišmykovosť (SRA, SRB, SRC/SR)
• možnosť otvorenej oblasti päty

Presne tu je pôvod celého radu pracovnej obuvi „Made in Germany“! V našom závode CI Factory v meste Schlüchtern vznikajú exkluzívne CI modely od dizajnu až po samotnú výrobu. Snažíme sa vám pritom prinášať ešte väčšie pohodlie a množstvo inovácií. Nové technológie v oblasti odpruženia a ochranných tužiniek, inovatívne materiály a vlastnosti – v priľahlom testovacom laboratóriu kontrolujeme naozaj všetko. Pravé topánky Strauss sú len tie, ktoré obstoja v našich záťažových testoch, ktoré vykonávame v testovacích staniciach s využitím špičkových technológií.

Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov