Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Pánske | Dámske | Detské
Veľkosť
Farba
Úroveň bezpečnosti
7 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
7 položiek

BEZPEČNOSTNÉ SANDÁLE
EN ISO 20345


• protišmykovosť (SRA/SRB/SRC)
• uzatvorená oblasť päty
• kapacita absorpcie energie v oblasti päty (E)

• ochranná tužinka
• odolnosť podrážky voči palivu (FO)
• antistatické vlastnosti (A)

priedušné a dokonale odpružené

Bezpečnostné sandále značky engelbert strauss

Bezpečnostné sandále


Bezpečnostná trieda

Bezpečnostné sandále: Ochranné a priedušné


Bezpečnostné sandále sú testované v súlade s EN ISO 20345 S1 a značka engelbert strauss ich ponúka v triedach bezpečnosti S1 a S1P. Ako vzdušná verzia bezpečnostnej obuvi S1 sa sandále používajú hlavne v lete a vo vnútri. Kombinácia ochrany a dobrého vetrania pre príjemnú klímu nôh je rozhodujúca pre výber sandálov podľa EN ISO 20345:2011.

animation_alttext

Šírka chodidla 12 cm: Charakteristikou týchto modelov je perfektný tvar a inovatívne materiály. Najnovší vývoj v oblasti podrážok je vďaka veľmi širokému a veľkorysému tvaru mimoriadne pohodlný.

  • 10 cm Šírka chodidla: možné chybné postavenie pre široké chodidlá
  • 12 cm Šírka chodidla: prirodzená poloha prstov na nohách so širokými chodidlami

Bezpečnostné sandále pre široké chodidlá


Zwłaszcza osoby o szerokich stopach poczują się doskonale w sandałach bezpiecznych S1 Siom x-12 : duża tęgość 12 cm zapewnia stopom niezbędną przestrzeń, przede wszystkim w przedniej części. Naturalne ułożenie palców pozostaje zachowane, a podnoski ochronne umożliwiają swobodne poruszanie czubkiem stopy. Dostępne w kolorze czarnym i brązowym modele Siom z certyfikatem DGUV 112 – 191 można wyposażyć w indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne.

Tęgość 12 cm zapewniająca wygodę jest również cechą sandałów bezpiecznych S1P Comfort12. Jednak najważniejszą zaletą tych sandałów o jakości premium jest innowacyjna mieszanka materiałów. Materiał z mikrofibry Safe-Tex i oddychająca siatka Mesh zapewniają komfort i wygodę dla stóp. Odporna na przebicie podeszwa L-Protection zapewnia powierzchnię ochronną o 15% większą niż tradycyjne podeszwy stalowe, a jednocześnie jest znacznie lżejsza.

Bezpečnostné sandále S1 a S1P


Rovnako ako pre bezpečnostnú obuv S1/S1P, platí aj pre bezpečnostné sandále tejto triedy: Povinná je protišmyková podošva podľa SRA, SRB alebo SRC, ako aj ochrana prstov! Ochranná špička môže byť vyrobená z ocele, hliníka a plastu.

Tiež sa stanovujú nasledujúce požiadavky:

  • FO - odolnosť podrážky voči palivu
  • A - antistatické vlastnosti
  • E - absorpcia energie v oblasti päty

Bezpečnostné sandále S1P musia byť tiež vybavené podrážkou odolnou proti prepichnutiu. Pre obidve úrovne ochrany platí: Oblasť päty musí byť uzavretá!

sandalen_alttext

Bezpečnostná obuv, maximálne odvetraná


Použitie bezpečnostnej obuvi závisí od druhu nebezpečenstva.

Preto by malo výberu obuvi vždy predchádzať vyhodnotenie prevládajúcich podmienok. Ak nositeľ nemá nič spoločné s vlhkosťou alebo nečistotami, sú bezpečnostné sandále vďaka svojim optimálnym klimatickým vlastnostiam pohodlnou alternatívou k celkom uzavretým modelom v kategóriách S1 a S1P.

Bezpečnostné sandále značky engelbert strauss sú v ponuke z kože alebo mikrovlákna. Jednotlivé modely sú vybavené suchým zipsom alebo praktickým systémom rýchleho šnurovania a majú svoje individuálne vlastnosti.

siom_alttext

SRC – maximálna protišmykovosť


Bezpečnostné sandále sa často nosia vo vnútri. Na priemyselných podlahách, v skladoch, vo výrobe. Ten, kto sa nechcú pošmyknúť na hladkej podlahe, by si mal zvoliť pracovné sandále s najvyššou protišmykovou odolnosťou SRC. Bezpečnostné sandále Pallas sú vhodným modelom podľa S1 SRC. Sandál, ktorý vôbec nevyzerá ako pracovný: športový trekingový dizajn, v čiernej a orieškovej farbe. Ak potrebujete okrem optimálnej priľnavosti aj podrážku odolnú voči prepichnutiu, sú pre vás najvhodnejšie bezpečnostné sandále Nürnberg podľa S1P. Kožený sandál je vybavený extrémne ľahkou hliníkovou špičkou a flexibilnou podrážkou L-Protection.

Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 180,00 EUR.
Všetky ceny plus zákonná DPH plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 150,00 EUR.