Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Pánske | Dámske | Detské
Veľkosť
Farba
tried ochrany
12 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
12 položiek

ŠĽAPKY A DREVÁKY
EN ISO 20345 / EN ISO 20347


• kapacita absorpcie energie v oblasti päty (E)

• protišmykovosť
• antistatické vlastnosti (A)

ideálne do vnútorných priestorov

najlepšia protišmykovosť
a dokonalé odpruženie

Šľapky a dreváky značky engelbert strauss

Šľapky a dreváky

Bezpečnostná trieda

Šľapky a dreváky sú často prvou voľbou v lekárskych oblastiach a v gastronómii. Pohodlná stielka a optimálne vetranie sú hlavnými argumentmi v prospech drevákov ako pracovnej obuvi. Ale najmä pri použití tejto obuvi je nevyhnutné vopred si skontrolovať, ktorý model je pre príslušné pracovné prostredie vhodný.

Šľapky značky engelbert strauss sú priedušné

Bezpečnosť a zdravie


Hodnotenie rizika je ústredným prvkom bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Možné nebezpečenstvá, napr. v oblasti kuchyne, môžu byť padajúce predmety, riziko pošmyknutia, ale aj zaťaženie kĺbov. Ich identifikácia a vyhodnotenie je prvým krokom pri výbere správnej pracovnej obuvi. Rozhodujúca je voľba správnej triedy ochrany pracovná obuv alebo bezpečnostná obuv.

Šľapky OB podľa EN ISO 20347


Odolnosť proti pošmyknutiu, odpruženie a stabilita - na to je pracovná obuv dôkladne testovaná v súlade s EN ISO 20347. V najnižšej triede ochrany OB je možná otvorená oblasť päty. Vďaka tomu vaše nohy zostanú vždy dobre vetrané aj v horúcom dni alebo ak veľa chodíte. Základnou požiadavkou na obuv je protišmyková podrážka podľa SRA, SRB alebo SRC.

pohodlné a ľahké šľapky

Šľapky a dreváky testované podľa EN ISO 20347 OB ponúka značka engelbert strauss v rôznych vyhotoveniach. Pokiaľ ide o farbu, kľúčovú úlohu zohráva používanie. V kuchyni a ordinácii stále prevažujú biele a čierne topánky.

OB šľapky Gacrux značky engelbert strauss

Vhodná do kuchyne podľa BGR 111


Kuchynská obuv a všetky pracovné topánky pre gastronómiu musí ponúkať najvyššiu úroveň pohodlia a hygieny. Dlhé státie a chôdza, dlhé úseky: Vrchný materiál, podrážka a stielka by mali byť navrhnuté presne pre tieto požiadavky. Šľapky Weimar sú ukážkovým príkladom perfektnej obuvi pre kuchyne. Vrchný materiál z pravej kože je necitlivý a ľahko ošetrovateľný, čo je pri práci v reštauráciách, jedálňach, baroch, krčmách a veľkých kuchyniach úplne nevyhnutné. Vďaka sklopnému popruhu na päte je možné veľkosť tiež individuálne prispôsobiť. Podrážka je samočistiaca a protišmyková podľa SRC. Pracovné dreváky Weimar sú odolné voči motorovým palivám, antistatické a odolné voči živočíšnym tukom a zásadám, vďaka čomu sú zaujímavé pre najrozmanitejšie oblasti gastronómie. Biela a čierna sú tiež bestsellermi tejto pracovnej obuvi. Dreváky sú navyše k dispozícii aj s farebnými akcentmi v baklažánovej, petrolejovej alebo azúrovo modrej farbe.

Ak obchodné združenie predpisuje bezpečnostnú obuv do kuchynského priestoru, je ABEBA bezpečnostná obuv Rhodos v bielej a čiernej farbe je dobrou voľbou. Táto skutočne univerzálna pracovná obuv značky engelbert strauss pre vašu prácu je vybavená oceľovou špičkou a je vhodná do kuchýň podľa BGR 111. Bezpečnostné dreváky pre ženy a mužov k dispozícii vo veľkostiach 36 až 46.

Biela pracovná obuv pre zdravotníctvo a ošetrovateľstvo


Oblečenie a obuv pre profesie ošetrovateľstva, ordinácií a kliník sú biele. Biele dreváky známe najmä z každodenného nemocničného života. Recept na úspech dlhotrvajúceho úspechu drevákov je jednoznačne v pohodlí pri nosení. Opatrovatelia, sestry a lekári sú veľa a predovšetkým dlho na nohách. Namáhanie chodidiel je vysoké. Každý, kto pracuje v zdravotníctve, potrebuje pracovnú obuv, ktorá vynikne najmä pokiaľ ide o vložku do topánok. Obuv by mala byť ľahká, aby ani pri dlhodobom nosení nezaťažovala dodatočne kĺby. Šľapky Naxos sú skutočná pracovná obuv špecializovaná na oblasť kliniky a ordinácie. Dreváky vyrobené z pravej kože sú ošetrené technológiou sanitized, čo znamená, že sú odolné voči zápachu a baktériám. Pre lepšiu a bezpečnejšiu hygienu, trvalú antimikrobiálnu ochranu a dlhšiu životnosť vďaka materiálovej ochrane.

Tip: Biele univerzálne ponožky Classic light, k dispozícii v dĺžkach high, mid a low, sú dokonalým doplnkom všetkých bielych pracovných topánok. Ponúkajú klimatický komfort a kruhovou bandážou stabilizujú oblasti členku a prednú časť chodidla. Výhodou použitia v bezpečnostnej obuvi sú objemové vypchávky v oblasti prstov a päty.

Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus zákonná DPH