Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Pánske | Dámske | Detské
Veľkosť
Farba
tried ochrany
40 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
40 položiek

PRACOVNÉ TOPÁNKY EN ISO 20347


Pracovné topánky sú podľa EN ISO 20347 vždy vybavené protišmykovou podrážkou. V porovnaní s Bezpečnostná obuv nepotrebujú pracovné topánky žiadnu ochrannú špičku. V popredí je optimálne tlmenie a stabilita – vďaka tomu sú pracovné topánky ideálne do priestorov bez mechanických rizík. V rámci kategórie pracovných topánok si môžete vybrať zo 5 úrovní: OB | O1 | O2 | O4 | O6

Triedy pracovnej obuvi

Pracovná obuv

Bezpečnostná trieda

Pracovná obuv: Pre ľudí, ktorí veľa chodia


Skladníci nabehajú cez haly až 20 km denne. Celý deň na nohách, stále v stoje, stále v pohybe. Preto je samozrejmé, že klasická, ťažká bezpečnostná a pracovná obuv nemôže spĺňať zvláštne požiadavky tejto a mnohých ďalších skupín profesií. Nie všetky pracovné topánky sú rovnaké. A tu sú dôležité úplne iné veci: Obuv musí byť pohodlná a ľahká, ale napriek tomu musí spĺňať určité základné požiadavky na ochranu.

To platí rovnako pre odborných lekárov aj pracovníkov v gastronómii a kuchyni alebo pre kuriérov – výber modelov, farieb a veľkostí musí byť preto príslušne veľký. Pracovná obuv značky engelbert strauss ponúka tento výber a spĺňa tak rôzne požiadavky príslušných profesií. Všetky sú v súlade s normou EN ISO 20347 a vďaka pohodlnej podrážke sú ideálnou obuvou do interiéru alebo pre tých, ktorí nepotrebujú bezpečnostnú obuv.

e.s. O2 pracovná obuv Thebe

Rôzne triedy a normy


Nie všetky pracovné topánky sú rovnaké. Ale aj základné požiadavky spĺňa každá pracovná obuv lepšie ako konvenčná športová obuv pre všetky oblasti. Najlepší spôsob, ako zistiť, ktoré normy a požiadavky sú pre vás odporúčané alebo dokonca predpísané, je od vášho profesijného združenia alebo od vášho zamestnávateľa. Naša pracovná obuv je k dispozícii v triedach ochrany OB, O1, O2 a O4.

Čo tieto znamenajú v detailoch?

Základné požiadavky podľa EN ISO 20347: Možná otvorená oblasť päty, protišmyková úprava

ako OB + uzatvorená oblasť päty, schopnosť absorbovať energiu v oblasti päty (E), antistatické vlastnosti

ako O1 + min. 60 minút bez vniknutia vody

Plastové alebo gumové čižmy do mokra, žiadny prienik vody, uzatvorená oblasť päty, antistatické vlastnosti (A), schopnosť absorbovať energiu v oblasti päty (E)

Ako O2 + navyše úplná nepremokavosť vďaka membráne

Množstvo našich modelov pracovnej obuvi O2 je nad rámec požiadaviek normy vybavených funkčnou membránou dryplexx®. Vďaka trvalej a spoľahlivej ochrane pred prienikom vody je obuv O2 svojimi vlastnosťami porovnateľná s pracovnou obuvou triedy O6.

Pracovná obuv, ktorá nevyzerá ako pracovná


Športový, ležérny štýl našej pracovnej obuvi viac pripomína voľný čas, ako pracovnú dobu. Napríklad pracovná obuv O1 Asterope vyzerá ako a môžete ich obliecť na výlet s kolegami vo voľnom čase.
A v pracovnej obuvi O2 Culio môžete okrem kariérneho rebríčka bez problémov zdolávať aj vrcholy na turistickej dovolenke.
Napriek tomu má obuv všetko: Obuv Culio má napríklad podrážku, ktorá zaručuje odolnosť proti pošmyknutiu. Podrážka je mimoriadne priľnavá a odolná voči oderu, antistatická, odolná voči motorovým palivám a teplu do cca 200 °C.

Obuv je certifikovaná podľa EN ISO 20347 a v súlade s normou DGUV 112-191 je vhodná pre nositeľov vložiek do topánok. Vďaka membráne Dryplexx® je absolútne vodoodolná.

dryplexx vodoodolná a priedušná
e.s. O2 pracovná obuv Thebe

Otvorená pre veľa profesií


Zvláštnosťou pracovnej obuvi je, že sú možné otvorené aj zatvorené oblasti päty. Preto vám v tejto kategórii obuci ponúkame šľapky alebo dreváky, ktoré môžete nosiť doma, rovnako ako v ordinácii – samozrejme v bielej farbe. Zvlášť tu, na hladkých podlahách ordinácií a nemocníc, kde sa často veľmi ponáhľame, musí byť podrážka zaručene protišmyková. Preto sú všetky topánky Clogs pre oblasť zdravotníctva vybavené najvyššou možnou certifikovanou úrovňou protišmykovosti. Ale tiež štýly klasickej športovej obuvi, ako je pracovná obuv O1 Asterope alebo pracovná obuv O2 Minkar II sú k dispozícii v bielej farbe a sú ideálne pre zdravotníctvo.

Účet, prosím! Pracovná obuv je perfektná pre gastronómiu


EN ISO 20347, norma DGUV 112 – 191 (BGR 191), 320 gramov vo veľkosti 42 – Pracovná obuv O1 O1 Decrux vás nadchne svojimi funkciami.
Ale ja vďaka svojmu skvelému dizajnu je ideálnou obuvou pre gastronómiu. Aj tu sa veľa stojí, behá a uhýba črepom. Požiadavky sú rozmanité a od veľmi malého počtu „bežnej“ športovje obuvi možno očakávať, že bude vhodne vybavená. Okrem bezpečnostných aspektov ponúka naša obuv pre gastronómiu a kuchyne aj jasné výhody z hľadiska ošetrovania: Kvalitné a ľahko ošetrovateľné vrchné materiály dajú sa ľahko čistiť a sú extrémne trvanlivé. Tak je dlhodobo zaručený čistý a profesionálny vzhľad pred zákazníkmi a hosťami. Vďaka certifikácii podľa DGUV sú navyše vhodné pre ortopedické vložky. Dlhá chôdza a státie sú tak čo najpohodlnejšie, dokonca aj pre nositeľov vložiek.

Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus zákonná DPH