Ponuka Produkty
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
4 / 4 položka
Bol dosiahnutý max. počet pre túto kategóriu!
Ak chcete pridať ďalšie, odstráňte z kategórie aspoň jednu položku.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
bol pridaný na porovnávací zoznam.
Pridať položku
Aby bolo možné porovnať výrobky, musia byť pridané do porovnávacieho zoznamu.
Porovnávacie zoznamy
Porovnanie výrobkov
Pánske | Dámske | Detské
Veľkosť
Farba
Úroveň bezpečnosti
54 položiek
ďalšie filtre
Obľúbenosť
54 položiek

BEZPEČNOSTNÁ OBUV S3


sú testované podľa EN ISO 20345 a spĺňajú tieto kritériá:

• protišmykovosť (SRA/SRB/SRC)
• uzatvorená oblasť päty
• kapacita absorpcie energie v oblasti päty (E)

• hliníkové, plastové alebo oceľové špičky
• odolnosť podrážky voči palivu (FO)
• antistatické vlastnosti (A)
• podrážka odolná proti prepichnutiu (P)
• profilovaná podošva

ideálne na ťažké práce
v exteriéri aj interiéri

bezpečná ochrana nohy a perfektná
odolnosť voči vode

Bezpečnostná obuv S3

BEZPEČNOSTNÁ OBUV S3

Bezpečnostná trieda

Oveľa viac nie je možné: bezpečnostná obuv S3


Na stavbe stačí krátka chvíľka nepozornosti a tabuľa skla sa rozletí na tisíc kúskov na podlahu. Veľká hmotnosť neohrozuje nohy iba zhora, ale treba starostlivo zvážiť každý krok. Keď hrozí nebezpečenstvo zhora aj zdola, je lepšie nosiť bezpečnostnú obuv S3.

Tieto topánky ponúkajú ochranu pracovnej obuvi z nižších bezpečnostných tried a majú tiež podrážku odolnú proti prepichnutiu. Bezpečnostná obuv S3 tak prináša maximálnu ochranu zo všetkých strán: V súlade s normou EN ISO 20345 majú uzatvorenú oblasť päty, absorbujú energiu v oblasti päty (E), majú ochrannú špičku, podrážku odolnú proti pošmyknutiu podľa SRA/SRB/SRC , sú vodoodolné, odolné voči palivu, podrážka je antistatická a profilovaná.

Stručne povedané: neporaziteľná bezpečnosť.

S3 bezpečnostná obuv: Pracovná obuv s ochrannou špičkou vo všetkých farbách, veľkostiach a tvaroch.
S3 bezpečnostná obuv: Pracovná obuv s ochrannou špičkou vo všetkých farbách, veľkostiach a tvaroch

Noha je chránená dookola až po členok vďaka kvalitným a robustným koženým a textilným povrchom. Navyše je obuv extrémne odolná a príjemne ľahko ošetrovateľná. Ale či už bezpečnostná obuv vyzerá športovo alebo klasicky, nikdy sa neomrzí. To zaisťuje v neposlednom rade obrovská škála farieb, ktorá ďaleko presahuje konvenčnú čiernu. Hľadáte športové šnurovacie čižmy S3 v „enciánovej modrej“ alebo poltopánky vo farbe „orech/obilie“? Žiaden problém!

S3 bezpečnostná obuv je na stavenisku doma


Vodoodolná bezpečnostná obuv s membránou engelbert strauss dryplexx

Bezpečnostná obuv S3 príde na rad vždy, keď ide do tuhého. A najmä na stavenisku číha nebezpečenstvo všade: okolo ležiace klince, odstávajúce podpery, padajúci stavebný materiál a ťažká technika. Robustná bezpečnostná obuv podľa DIN EN ISO 20345 je tu rovnako dôležitá ako ochranná prilba, pretože vždy platí: „Safety First“!

Pretože tu býva horúco, je aj pot dôležitou otázkou. Mnohé z našich S3 bezpečnostné topánky sú vybavené membránou dryplexx®. Tá nielen chráni pred vodou zvonku, ale vďaka nej je obuv mimoriadne priedušná. To zaisťuje pohodlné nosenie a suché nohy po celý deň.

Pri prácach, ktoré vyžadujú ochranu pred elektrostatickým nábojom, by ste mali bezpodmienečne dbať na to, aby bola vaša obuv vybavená ESD.

Bezpečne napriek chladu


Bezpečnostná obuv S3 žiari najmä vonku. Svoje prednosti predvádza profilovaná podrážka. Či už na štrku, šmykľavom lesnom povrchu alebo na zľadovatených cestách – obuv vždy zaisťuje maximálnu priľnavosť. A každý, kto potrebuje pracovnú obuv na zimu, je tu na správnom mieste. Vďaka robustnej konštrukcii je bezpečnostná obuv S3 navrhnutá tak, aby bola teplejšia. Ale keď príde tuhý mráz, pomôže najmä obuv S3 s dodatočnou izoláciou CI proti chladu, napr. model Canopus engelbert strauss.

S3 bezpečnostná obuv značky engelbert strauss

Stredné modely a bezpečnostné čižmy vás dlho udržia v teple, dokonca aj keď je vonkajšia teplota -17 °C, klesajú teploty vo vnútri len veľmi pomaly. Naopak, každý, kto musí veľa pracovať s horúcimi povrchmi až do 150 °C, potrebuje čižmy, ktoré tejto práci zodpovedajú. Požadujte dobrú tepelnú izoláciu HI. Pracovná obuv bez problémov vydrží vysoké teploty až po dobu 30 minút.

Práca na širokej nohe


Čím je konštrukcia obuvi tuhšia, tým môže byť za určitých okolností pre prsty na nohách tesnejšia, pretože topánka je takmer nepoddajná. Čo u športovej obuvi ešte kompenzujú pružné materiály, to môže u bezpečnostnej obuvi rýchlo viesť k problémom a spôsobovať nesprávne postavenie nôh. Pre široké chodidlá preto ponúkame bezpečnostnú obuv S3 s takzvanou šírkou chodidla 12 cm. Široký strih poskytuje dostatok priestoru a absolútnu voľnosť prstov. Pre nohy, ktoré sú nielen široké, ale aj mimoriadne veľké, je naša bezpečnostná obuv k dispozícii dokonca až do veľkosti 52. Pre ešte väčšie pohodlie sú mnohé z našich bezpečnostných čižiem a bezpečnostných poltopánok S3 certifikované podľa normy DGUV 112 – 191. Vďaka tomu sú vhodné pre ortopedické vložky. Takto sa chceme uistiť, že pre každú nohu skutočne existuje pohodlná a robustná ochrana S3.

Jedna trieda bezpečnosti, najrôznejšia bezpečnostná obuv


V závislosti od účelu, ročného obdobia a osobných predstáv existuje len v kategórii bezpečnosti S3 nespočetné množstvo možností pre mužov a ženy. Či už ide o neformálnu bezpečnostnú obuv v štýle tenisiek s otočným zapínaním, robustnú bezpečnostnú obuv v strednej verzii so šírkou chodidla 12 cm alebo hrubú bezpečnostnú obuv na zimu – značka engelbert strauss vám, okrem profesionálneho pracovného oblečenia, ponúka presne tú správnu pracovnú obuv pre vaše potreby.

Viac
Menej

Engelbert Strauss SK s.r.o.

Tel.
0232 441 795
Fax
0232 441 798
Všetky ceny plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 180,00 EUR.
Všetky ceny plus zákonná DPH plus poštovné pre objednávky s hodnotou tovaru nižšou ako 150,00 EUR.